Nyproduktion


Bjurfors Nyproduktion är Sveriges ledande aktör inom försäljning av nyproducerade bostäder och erbjuder en bred samling vassa tjänster för dig som bygger bostäder. Oavsett vilken typ och omfattning av kompetens ni efterfrågar stöttar vi er affär hela vägen

– inför, under och efter försäljningen.

 

Våra dedikerade mäklare tillhör landets mest rutinerade nyproduktionsmäklare och arbetar i drivna team, som känner sina marknader väl.

Med fokus på helheten och öga för detaljerna gör vi skräddarsydda lösningar som tar er affär ett steg upp.

Våra projekt


Nedan finner du alla våra nyproduktionsprojekt

Du kan via filtreringen byta region samt klicka i en av följande rubriker om du vill söka efter specifika status som ett projekt befinner sig i: Till salu, Kommande eller Slutsålda projekt.

Byggherre?


Välkommen till ett flexibelt erbjudande.

Vi skräddarsyr lösningar utifrån behov och förutsättningar och finns med som stöd inför, under och efter försäljningen.
I vår verktygslåda erbjuder vi över 40 olika tjänster inom sju områden; analys, utveckling, koncept, kommunikation, mäkleri, service och eftermarknad.

Köpa ny bostad?


Att köpa en nyproducerad bostad skiljer sig en del från att köpa en befintlig bostad och det finns en hel del saker du behöver ha koll på. Vi har därför tagit fram en generell beskrivning av processen att köpa en nyproducerad bostad. Man ska dock vara medveten om att denna process normalt skiljer sig något från projekt till projekt, men vi gör alltid vårt yttersta för att så tydligt som möjligt presentera varje försäljningsprocess på alla våra projekt.

Kontakta oss


Om du har en fråga eller vill komma i kontakt med oss på Bjurfors Nyproduktion är du varmt välkommen att lämna din kontaktuppgifter nedan.

Tack för ditt meddelande


Vi på Bjurfors kommer att kontakta dig under kommande arbetsdag.
Om du direkt vill komma i kontakt på Bjurfors Nyproduktion är du varmt välkommen att ringa eller skicka mail till aktuell mäklare.

Nyproduktionsmäklare


Marcus Ehn

Marcus Ehn

Försäljningschef Nyproduktion Kontor: Nyproduktion Stockholm
0730-30 90 30 marcus.ehn@bjurfors.se
Regina Svantesson

Regina Svantesson

Försäljningschef Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-761 79 19 regina.svantesson@bjurfors.se
Eric Swahn

Eric Swahn

Försäljningsansvarig Nyproduktion Kontor: Nyproduktion Skåne
0707-20 07 54 eric.swahn@bjurfors.se
Jonna Alm

Jonna Alm

Fastighetsmäklare Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 20 jonna.alm@bjurfors.se
Malin Tulldahl

Malin Tulldahl

Fastighetsmäklare Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 98 malin.tulldahl@bjurfors.se
Victoria Tullborg

Victoria Tullborg

Fastighetsmäklare Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 27 victoria.tullborg@bjurfors.se
Therese Bjurenlind

Therese Bjurenlind

Fastighetsmäklare Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 99 therese.bjurenlind@bjurfors.se
Maria Bjurstam

Maria Bjurstam

Föräldraledig Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 26 maria.bjurstam@bjurfors.se
Emma Jenebring

Emma Jenebring

Mäklarassistent Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 13 emma.jenebring@bjurfors.se
Marie Wilhelmsson

Marie Wilhelmsson

Fastighetsmäklare Kontor: Nyproduktion Malmö / Föräldraledig
040-608 30 14 marie.wilhelmsson@bjurfors.se
Mikael Green

Mikael Green

Fastighetsmäklare Kontor: Nyproduktion Malmö
0708-35 34 80 mikael.green@bjurfors.se
Eric Klüft

Eric Klüft

Fastighetsmäklare / Partner Kontor: Nyproduktion Helsingborg
0701-64 67 32 eric.kluft@bjurfors.se
Kirstina Persson

Kirstina Persson

Fastighetsmäklare Kontor: Nyproduktion Helsingborg
0708-88 00 15 kirsa.persson@bjurfors.se
Conny Knutsson

Conny Knutsson

Fastighetsmäklare Kontor: Nyproduktion Malmö
0706-98 66 34 conny.knutsson@bjurfors.se
Karolina Wictorin

Karolina Wictorin

Fastighetsmäklare Kontor: Nyproduktion Skåne
0701-64 67 05 karolina.wictorin@bjurfors.se

Du använder en gammal webbläsare

Gamla webbläsare har bara delvis stöd för ny teknik och ger inte webbplatsen en ärlig chans att leva upp till sin fulla potential. Du kan enkelt ladda ner en annan webbläsare som fungerar bättre.Här är ett axplock moderna webbläsare som fungerar bra!

Uppdatera min webbläsare

Jag vill fortsätta ändå