Vi kan nyproduktion


Bjurfors Nyproduktion är Sveriges ledande aktör inom försäljning av nyproducerade bostäder. Våra dedikerade mäklare tillhör landets mest rutinerade nyproduktionsmäklare och arbetar i drivna team, som känner sina marknader väl. Med fokus på helheten och öga för detaljerna gör vi skräddarsydda lösningar som tar din affär ett steg upp.

Våra projekt


Nedan finner du projekt i Göteborgsregionen.

Du kan via filtreringen byta region samt klicka i en av följande rubriker om du vill söka efter specifika status som ett projekt befinner sig i: Till salu, Kommande eller Slutsålda projekt.

Köpa ny bostad


Våra erfarna och dedikerade mäklare hjälper dig som kund att visualisera din nya bostad. Vårt specialistteam vet allt om flyttströmmar, prisnivåer och vad som efterfrågas i olika områden. Och vi finns där för att hjälpa dig. När du köper en helt nyproducerad bostad finns det en hel del saker du behöver ha koll på.

Här följer några goda tips och råd från våra nyproduktionsmäklare.

Läs mer

För dig som byggherre


Välkommen till ett flexibelt erbjudande.

Vi skräddarsyr lösningar utifrån behov och förutsättningar och finns med som stöd inför, under och efter försäljningen.
I vår verktygslåda erbjuder vi över 40 olika tjänster inom sju områden; analys, utveckling, koncept, kommunikation, mäkleri, service och eftermarknad.

Mer information

Samarbetspartners


”Noga utvalda partners bidrar med spetskompetens”

Vi har efter många år i branschen byggt upp en stort nätverk av samarbetspartners som bidrar till att vi idag kan erbjuda våra uppdragsgivaren en mycket komplett tjänst.

Kontakta oss


Har du några funderingar?

Tack för ditt meddelande


Tack för ditt mail. Vi hör av oss inom 1-3 arbetsdagar.

Hälsningar Bjurfors Nyproduktion Göteborg

Våra mäklare


Regina Svantesson

Regina Svantesson

Försäljningschef Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-761 79 19 regina.svantesson@bjurfors.se
Therese Bjurenlind

Therese Bjurenlind

Fastighetsmäklare Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 99 therese.bjurenlind@bjurfors.se
Malin Tulldahl

Malin Tulldahl

Fastighetsmäklare Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 98 malin.tulldahl@bjurfors.se
Maria Bjurstam

Maria Bjurstam

Föräldraledig Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 26 maria.bjurstam@bjurfors.se
Victoria Tullborg

Victoria Tullborg

Fastighetsmäklare Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 27 victoria.tullborg@bjurfors.se
Jonas Criff

Jonas Criff

Fastighetsmäklare Nyproduktion Kontor: Bjurfors Göteborg AB
0733-79 74 98 jonas.criff@bjurfors.se
Emma Kuivalainen

Emma Kuivalainen

Mäklarassistent Kontor: Bjurfors Göteborg AB
emma.kuivalainen@bjurfors.se
Emma Jenebring

Emma Jenebring

Mäklarassistent Kontor: Bjurfors Göteborg AB
031-733 20 13 emma.jenebring@bjurfors.se

Du använder en gammal webbläsare

Gamla webbläsare har bara delvis stöd för ny teknik och ger inte webbplatsen en ärlig chans att leva upp till sin fulla potential. Du kan enkelt ladda ner en annan webbläsare som fungerar bättre.Här är ett axplock moderna webbläsare som fungerar bra!

Uppdatera min webbläsare

Jag vill fortsätta ändå